Šárka Rezková

Svou profesionální dráhu nastoupila již v roce 1989. Vystupovala společně s několika skupinami až do roku 1997, kdy se osamostatnila a začala svou sólovou dráhu. Okamžitě začala pracovat na svém prvním CD, které pilotoval hit "Borůvková". Tato skladba ji doslova vymrštila na přední příčky českých hitparád. V roce 2000 se stala pevnou součástí skupiny Country Beat Jiřího Brabce. Zároveň vyšlo druhé CD s hity jako například "Můžu chtít víc..." a "Pojď a dej mi pusu". Tato deska znovu oživila i letitý hit Country Beatu "Nic moc". V té době byla již považována (a to zcela oprávněně) za stálici české Country music. Nazpívala duety s Romanem horkým ze skupiny Kamelot, Karlem Černochem, Karlem Zichem a také s Naďou Urbánkovou. Před televizní kamerou je zcela přirozená. Byla hostem v různých zábavných pořadech jako například Novoty, Dobroty, Čundr Country show, Country Expres Praha - Nashville, Silvestr (Nova, ČT1), To je fór, Doremi, Telefon Petra Novotného, Snídaně s Novou, Prima jízda apod. Během její kariéry vznikly dva videoklipy. "Borůvková" a "Studený ráno", které se točilo přímo v americkém městě Nashville. Skladby se hrají dodnes na většině českých rádií. V roce 2002 se provdala a kariéru musela dočasně přerušit z důvodu těhotenství. Bohužel koncem listopadu 2003 zasáhl do jejího života krutý osud. Tragicky zahynul její manžel, významný hudebník Jiří Brabec. Stala se tak na mnoho měsíců nechtěnou hrdinkou mnoha zpráv v bulvárním tisku. V současné době má za sebou další CD "Sedmikrásná" a jejím prozatím posledním počinem je CD s názvem "S Tebou

... úryvek z bulvárního tisku:
"V roce 2005 natočila CD "Sedmikrásná". V říjnu 2005 natočila videoklip pod režisérským vedením Davida Beránka.Album bylo poněkud odlišné od těch ostatních,což se dá chápat i tak, že se Šárka hledala.
V roce 2006 natočila CD "S tebou být" a u nakladatelství XYZ vydala knihu "Kus mého života s Jiřím Brabcem".
Po delší odmlce chystá nové CD. Na svých vystoupeních se setkává s velice příjemným přijetím od publika,také díky tomu,že její melodické písně s kvalitními texty jsou doslova balzámem na duši v dnešní uspěchané době."

Kontakt

Agentura JV

agentura@agentura-jv

Praha